ŞAH YAPI İNŞAAT Hakkında

Şah Yapı İnşaat olarak İzmir’in pek çok semtinde bir çok başarılı mantolama ve dış cephe boyama işleri yaptık. Dış cephe yalıtımı konusunda uzmanlaşan firmamız aynı zamanda iç cephe boyası, cephe şekillendirme, çatı izolasyon, cam balkon, lazer kesim korkuluk, tamir bakım hizmetleri, güvenlik kamerası – akıllı ev sistemleri de vermektedir.

Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik konusunda ödün vermeyen Şah Yapı İnşaat, yaz – kış keyifle yaşayabileceğiniz ısı yalıtımı ve mantolama ürünlerinde uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.

Evlerinizin iç cephelerinde dekorasyon uygulamaları, iç cephe boyama hizmetlerimiz ve alçıpan, kartonpiyer, asma tavan uygulamalarımız mevcuttur.

Binalarınızda temel su yalıtımı, su izolasyonu ve drenaj işlerinizi itina ile yapmaktayız.

Bizim işimiz binalarınızı giydirmektir.

Söve uygulaması ile de binalarınızın hem görünüşlerini çağdaş bir çizgiye taşırken, uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanım sağlamaktayız.

ŞAH Yapı İnşaat Dekorasyon

Şah Yapı, duvar ve zemin alanında, projenizin her aşamasında taleplerinize yanıt verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Amacımız dekoratif boyalar üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, bireysel beklentileri karşılayacak ve uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Vizyonumuz:

Restorasyon, iç ve dış yüzey boyama ve izolasyon işlerinde yaşam alanlarınızda en yüksek konforu sağlamak. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, üst düzey hizmet ve ürün sunmak, faaliyet gösterdiğimiz Ege Bölgesi’nde alanımızda lider bir firma olmak. Çalışanlarımızın yetenek, güç, yaratıcılık, sosyal yaşantılarını geliştirmek. Toplam kalite yönetim felsefesine sahip olmak ve bu felsefeyi geliştirmek. Yasalara uymak, üst düzey iş ahlakı anlayışına sahip olmak.

Misyonumuz:

İşlerimizde kalite ve kontrole en büyük özeni göstermek, istihdama önem vermek ve çalışan personelin yeteneğini geliştirmek, her zaman yeni teknolojileri kullanmak ve geliştirmek, verimli çalışmak.